Zombie Hunter D-Day 1.0.909 – دانلود بازی شکارچی زامبی : روز دی + مود

Zombie Hunter D-Day 1.0.909 – دانلود بازی شکارچی زامبی : روز دی + مود
  • آپدیت:
  • پیش‌نیاز:Android 7.0
  • دسته: | |
  • تعداد بازدید:197 بار
  • قیمت:
  • توسطوحید
چه امتیازی به این پست می‌دهید؟
  • امتیاز: 3
  • توسط: 0 نفر

اسکرین شات ها

Zombie Hunter D-Day 1.0.909 – دانلود بازی شکارچی زامبی : روز دی + مود Zombie Hunter D-Day 1.0.909 – دانلود بازی شکارچی زامبی : روز دی + مود Zombie Hunter D-Day 1.0.909 – دانلود بازی شکارچی زامبی : روز دی + مود Zombie Hunter D-Day 1.0.909 – دانلود بازی شکارچی زامبی : روز دی + مود

بازی شکارچی زامبی : روز دی

Zombie Hunter D-Day - شکارچی زامبی : روز دی یک بازی اندروید بسیار جذاب در سبک بازی های زامبی و بقا از می باشد. همانطور که می دانید و یا اگر این سبک از بازی ها را داشته اید می فهمید که بازی های زامبی، در یک سبک و یک داستان هستند. حال دراین بازی باز هم به همان منوال می باشد. در یک اخرالزمان همه ازفراد توسط یک ویروس مرگبار تبدیل به زامبی های خونخوار و وحشی شده اند. شما و چند نفر دیگر تنها باز مانده های این شهر هستید. باید برای بقا خود تلاش کنید. امتیاز به دست اورده بازی در گوگل پلی 4.6 از 5.0 امتیاز می باشد.

  

Zombie Hunter D-Day

  

خط داستانی بازی جدید Zombie Hunter D-Day به همین منوال که گفتیم می باشد. شما باید به همراه سایر بازماندگان در برابر این زامبی های وحشی ایستادگی کنید و ان ها را از بین ببرید. سعی کنید با دیگر بازماندگان ارتباط برقرار کنید و مکانی را برای زندگی خود برپا کنید. پناهگاهی برای خود بسازید و سعی کنید از خودتان در برابر این موجودات محافظت کنید. شما برای بقا و زندگی نیازمند اب،غذا و…. یک سری از نیاز های اولیه هستید. تلاش کنید ان ها را بیابید و برای زنده ماندن تلاش کنید. با سلاح ها و تجهیزاتی که در اختیار دارید در مقابل زامبی ها بایستید و ان ها را نابود کنید. به سمت زامبی ها تیراندازی کنید. ممکن است در مراحل بازی با رئیس غول پیکر زامبی ها روبه رو شوید باید ان را نابود کنید. تلاش کنید تا سلاح ها و وسایل خود را ارتقا دهید، زیرا راحت تر می توانید زامبی ها را نابود کنید. بنابراین اگر بازی های زامبی طور و تلاش برای بقا را دوست دارید ما به شما این بازی را پیشنهاد می کنیم. شما می توانید بازی Zombie Hunter D-Day را از پرنده بازی ها دریافت کنید.

Zombie Hunter D-Day 1.0.909 – دانلود بازی شکارچی زامبی : روز دی + مود
باکس دانلود

این مطلب آخرین با در چهارشنبه 09 اسفند 1402 بروز شده!
درصورتی که نسخه جدید منتشر شده یا لینک دانلودی وجود ندارد ؛ لطفا از بخش دیدگاه‌ها به اطلاع ما برسانید تا مشکل سریعا رفع شود :)


مود 1
پول بی نهایت
در ورود اولیه اینترنت قطع باشد
یکبار پول دریافت کنید تا بی نهایت شود

مود 2
مهمات بی نهایت
نابود کردن دشمنان با یک شلیک
حذف تبلیغات

مود 3
با یک ضربه شخصیت های قوی می میرند
در ورود اولیه اینترنت قطع باشد
کانال تگرام پرنده بازی ها افتتاح شد. 🥳
برای ورود به کانال کلیک کنید...
فوری

دیدگاه ها / ارسال دیدگاه

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
کد امنیتی :
کد امنیتی
رفرش
 
 

جدیدترین مطالب

بازی های پربازدید امسال
بازی های پربازدید ماه
خانه
اندروید
ویندوز
کنسول
برنامه ها
background