دانلود بازی Total Conflict Resistance برای کامپیوتر – نسخه Early-Access

دانلود بازی Total Conflict Resistance برای کامپیوتر – نسخه Early-Access
چه امتیازی به این پست می‌دهید؟
  • امتیاز: 5
  • توسط: 1 نفر

اسکرین شات ها

دانلود بازی Total Conflict Resistance برای کامپیوتر – نسخه Early-Access دانلود بازی Total Conflict Resistance برای کامپیوتر – نسخه Early-Access دانلود بازی Total Conflict Resistance برای کامپیوتر – نسخه Early-Access دانلود بازی Total Conflict Resistance برای کامپیوتر – نسخه Early-Access

بازی درگیری کامل: مقاومت

داستان بازی Total Conflict Resistance در آغاز یک قرن جدید بوده و در ایالت پر جمعیتی به نام کابریدیا جریان دارد. باید شورش مردمان شهر را مهار کرده و به سراغ درست کردن وضعیت بروید. مردم از حجم بالای مالیات‌ها ناراضی هستند و در گوشه‌های شهر یک سری شورش ایجاد کرده‌اند. باید باندها را شناسایی کرده و مزدوران را زندانی کنید. به این ترتیب می‌توانید استان‌های سقوط کرده را بازگردانی کرده و دوباره وضعیت را سامان دهید. رئیس جمهور وقت هم کار خاصی انجام نمی‌دهد و وزرا و مقامات آن فرار را به قرار ترجیح داده‌اند.

 

Total Conflict Resistance

 

غرور احمقانه آن‌ها مشکلات کشور را بیشتر کرده و ناتوانی آن‌ها سبب شده است که کشور در وضعیت اسفناک قرار داشته باشد. کشور دچار جنگ داخلی شده است و هرج و مرج همه جا را فرا می‌گیرید. احزاب دیگر هم با یکدیگر در حال نبرد هستند تا بتوانند کنترل کشور را برعهده گیرند. باندهای غارتگران در شهرهای مختلف ویرانی‌های زیادی را ایجاد کرده‌اند. شما باید در رویدادهای مختلف مقاومت شرکت کرده و فرماندهی ارتش را برعهده بگیرید. در این فرماندهی باید به فکر مردم بوده و همراه با آن‌ها حرکت کنید و به خواسته‌های آن‌ها توجه نشان دهید.

دانلود بازی Total Conflict Resistance برای کامپیوتر – نسخه Early-Access
باکس دانلود

این مطلب آخرین با در دوشنبه 28 اسفند 1402 بروز شده!
درصورتی که نسخه جدید منتشر شده یا لینک دانلودی وجود ندارد ؛ لطفا از بخش دیدگاه‌ها به اطلاع ما برسانید تا مشکل سریعا رفع شود :)


حجم فایل: 27.9گیگابایت
تاریخ انتشار: FEB-20-2024
قیمت: 29.99 دلار
رمز فایل: www.downloadha.com
کانال تگرام پرنده بازی ها افتتاح شد. 🥳
برای ورود به کانال کلیک کنید...
فوری

دیدگاه ها / ارسال دیدگاه

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
کد امنیتی :
کد امنیتی
رفرش
 
 

جدیدترین مطالب

بازی های پربازدید امسال
بازی های پربازدید ماه
خانه
اندروید
ویندوز
کنسول
برنامه ها
background