Overdrive II – Shadow Battle 1.9.5 – بازی اکشن انتقام‌نینجا 2 اندروید + مود

Overdrive II – Shadow Battle 1.9.5 – بازی اکشن انتقام‌نینجا 2 اندروید + مود
  • آپدیت:
  • پیش‌نیاز:اندروید 5.1
  • تعداد بازدید:13 بار
  • قیمت:
  • توسطوحید
چه امتیازی به این پست می‌دهید؟
  • امتیاز: 1
  • توسط: 0 نفر

اسکرین شات ها

Overdrive II – Shadow Battle 1.9.5 – بازی اکشن انتقام‌نینجا 2 اندروید + مود Overdrive II – Shadow Battle 1.9.5 – بازی اکشن انتقام‌نینجا 2 اندروید + مود Overdrive II – Shadow Battle 1.9.5 – بازی اکشن انتقام‌نینجا 2 اندروید + مود Overdrive II – Shadow Battle 1.9.5 – بازی اکشن انتقام‌نینجا 2 اندروید + مود

بازی انتقام نینجا 2: لژیون سایه ها

Overdrive II – Shadow Battle – انتقام نینجا 2: لژیون سایه ها دنباله ای از بازی موفق و انقلابی Overdrive – Ninja Shadow Revenge است که بعد از کسب موفقیت های بسیار نسخه اول تولید شد و به شکل رایگان با قابلیت پرداخت های درون برنامه ای برای سیستم عامل اندروید منتشر شد. انتقام نینجا 2: لژیون سایه ها دنباله ای از بازی موفق و انقلابی Overdrive – Ninja Shadow Revenge است که بعد از کسب موفقیت های بسیار نسخه اول تولید شد و به شکل رایگان با قابلیت پرداخت های درون برنامه ای برای سیستم عامل اندروید منتشر شد.

  

Overdrive II

  

حالا 100 سال از آن داستان گذشته و آن سایبرگ بدذات همچنان به دنبال محقق سازی خواسته اش یعنی پاکسازی جهان از انسان ها و تسلط بر کل دنیا است. به همین خاطر او دست به کار شده و ارتش جدید خودش را که از ربات های هوشمند نسل جدید است می سازد. در طرف مقابل، انسان ها که اگرچه تجربه بسیار تلخی را پشت سر گذاشتند و تلفات سنگینی هم دادند، اما همچنان مصمم به دفاع از بشریت هستند. شما در نقش یک سرباز و نینجای ماهر هستید که برای دفاع از بشریت مأموریت خطرناکی را آغاز می کند. در Overdrive II – Shadow Battle می توانید از انواع و اقسام ضربات شمشیری یا مهارت های مختلف استفاده کنید. آیتم های متعدد زیادی نیز در طول بازی وجود دارند که می توانید آن ها را از بخش فروشگاه خریداری کنید. اگر به دنبال یک هیجان اکشن و پر تنش هستید، همین حالا می توانید بازی Overdrive II – Shadow Battle را به صورت تست شده در دو نسخه معمولی و مود شده از پرنده بازی ها دانلود کنید.

Overdrive II – Shadow Battle 1.9.5 – بازی اکشن انتقام‌نینجا 2 اندروید + مود
باکس دانلود

این مطلب آخرین با در یکشنبه 27 اسفند 1402 بروز شده!
درصورتی که نسخه جدید منتشر شده یا لینک دانلودی وجود ندارد ؛ لطفا از بخش دیدگاه‌ها به اطلاع ما برسانید تا مشکل سریعا رفع شود :)


کانال تگرام پرنده بازی ها افتتاح شد. 🥳
برای ورود به کانال کلیک کنید...
فوری

دیدگاه ها / ارسال دیدگاه

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
کد امنیتی :
کد امنیتی
رفرش
 
 

جدیدترین مطالب

بازی های پربازدید امسال
بازی های پربازدید ماه
خانه
اندروید
ویندوز
کنسول
برنامه ها
background