امروز جمعه 04 خرداد 1403 شما در پرنده بازی ها هستید.

جی تی ای ۶ بیش از ۱۰۰ مکان مختلف برای کشف و ماجراجویی خواهد داشت

30 بازدید
جی تی ای ۶ بیش از ۱۰۰ مکان مختلف برای کشف و ماجراجویی خواهد داشت

با وجود اینکه چند ماهی از عرضه اولین تریلر بازی جی تی ای ۶ می‌گذرد، هنوز فاصله زیادی تا عرضه نهایی آن داریم. همین موضوع مدت زمان زیادی را در اختیار سازندگان قرار می‌دهد تا بتوانند بهترین و کامل‌ترین اثر ممکن را ارائه دهند. حال طبق یک نقشه لو رفته و اطلاعات آن، بازی GTA VI بیش از ۱۰۰ مکان مختلف برای کشف، گشت وگذار و ماجراجویی خواهد داشت.

بازی جی تی ای VI یکی از مورد انتظارترین ویدیو گیم‌های تاریخ است و تقریبا هیچ موقع برای یک بازی ویدیویی این حجم از هیجان شکل نگرفته بود. اما از آنجایی که در مورد نسخه جدید «GTA» و پروژه بعدی شرکت راک‌استار گیمز صحبت می‌کنیم، میزان انتظارات به سقف می‌رسد. این شرکت بزرگ با عرضه جی تی ای وی و رد دد ردمپشن ۲ نشان داد که در لیگ منحصر به فرد خود رقابت می‌کند و فقط خودش می‌تواند رکوردهایش را بشکند. اما با وجود تمامی این هیجان‌ها و حدس و گمان‌ها ما اطلاعات جامعی در مورد آن نداریم. بدین ترتیب شایعات مختلفی در سطح اینترنت پخش می‌شود که برخی از آن‌ها حسابی جذاب به نظر می‌رسند.

 

gta 6 will include more than 100 location

 

با توجه به شناختی که از راک‌استار و دو پروژه اخیر بزرگ آن‌ها داریم، جی تی ای ۶ نقشه و دنیای فوق‌العاده بزرگی خواهد داشت. در واقع انتظار می‌رود که پیشرفت GTA VI نسبت به GTA V از پیشرفت RDR۲ نسبت به RDR۱ بیش‌تر باشد و استاندارهای چشم‌گیرتری را جا به جا کند. بدین ترتیب شهر وایس قاعتا باید بزرگ باشد و با قدرت کنسول‌های نسل نهمی در پرجزئیات‌ترین و عمیق‌ترین شکل ممکن به سر ببرد. علاوه بر این انتظار می‌رود که اطراف شهر وایس سیتی توسط شهرها و مناطق دیگر پر شود تا با یک دنیای پویا و قابل‌باور روبرو شویم.

حال یکی از طرفداران پیگیر جی تی ای ۶ با جمع کردن و کنار هم قرار دادن اطلاعات کسب شده از تریلر و شایعات، لیستی از مکان‌های احتمالی را جمع‌آوری کرده است که در نوع خود تحسین برانگیز به نظر می‌رسد. این فرد که با نام کاربری Positive-sir۱۹۳۰ در پلتفرم ردیت فعالیت می‌کند این گونه توضیح می‌دهد:«همه ما می‌دانیم که این بازی در (ایالت فلوریدا) جریان دارد. اما آنچه که بسیاری از مردم نمی‌دانند این است که بازی شامل بخش‌هایی از ایالت‌های اطراف هم می‌شود، به خصوص ایالت جورجیا.»

این طرفداران متعصب و دو آتشه دقیق‌تر از آنچه که انتظار می‌رود عمل می‌کند و حتی با بررسی پلاک ماشین‌ها به وجود شهرها و نقشه‌های دیگر پی برده است. اما اگر بخواهیم به طور خلاصه توضیح دهیم باید بدانید که طبق این لیست بازی جی تی ای ۶ بیش از ۱۰۰ شهر و منطقه مختلف دارد که امکان کشف و گشت و گذار در آن‌ها وجود خواهد داشت. برای مثال او از وجود شهری با نام Port Gellhorn می‌گوید که شامل پیست مسابقه، چندین منطقه و حداقل پنج ایستگاه قطار می‌گوید.

منبع: بازار مگ


background