امروز جمعه 04 خرداد 1403 شما در پرنده بازی ها هستید.

تریلر جدید بازی Star Wars Outlaws منتشر شد؛ اعلام تاریخ انتشار

17 بازدید
تریلر جدید بازی Star Wars Outlaws منتشر شد؛ اعلام تاریخ انتشار

شرکت یوبی سافت دقایقی پیش تریلر جدیدی از بازی Star Wars Outlaws منتشر و در قالب آن تاریخ انتشار این اثر اقتباسی از جنگ ستارگان را اعلام کرد. در کنار فیلم‌ها و سریال‌های متعدد، تا‌کنون بازی‌های ویدیویی مختلفی بر اساس دنیای استار وارز ساخته شده که از بین آن‌ها می‌توان Star Wars Jedi Survivor را نام برد. در سال ۲۰۲۱ شرکت یوبی سافت که به واسطه مجموعه‌هایی از جمله اساسینز کرید و فار کرای شناخته می‌شود، از ساخت بازی جدیدی با اقتباس از مجموعه جنگ ستارگان توسط استودیو Massive Entertainment خبر داد. در نهایت در تابستان سال گذشته از این بازی که Star Wars Outlaws نام دارد، رونمایی شد. حال پس از حدود یک سال سکوت، Ubisoft تریلر جدیدی از این اثر منتشر کرد.

تازه‌ترین تریلر بازی جدید جنگ ستارگان دارای مدت زمان حدودا سه دقیقه‌ای بوده و روی نمایش بخش‌هایی از داستان و معرفی شخصیت‌ها تمرکز دارد. محوریت اصلی این تریلر، پروتاگونیست بازی یعنی کی وس (Kay Vess) و حیوان همراهش به نام نیکس (Nix) است. در کنار آن‌ها، شخصیت‌های منفی بازی Star Wars Outlaws در تریلر جدید این اثر معرفی می شوند. آنتاگونیست بازی جدید استار وارز، سلیرو (Sliro) نام داشته که رهبر یک سازمان تهبکاری به نام زرک بش (Zerek Besh) است. به جز شخصیت‌های جدید، در بازی جنگ ستارگان قانون شکنان شاهد کاراکتر‌هایی از جمله جابای هات و سازمان تبهکاری کریمسون داون هستیم که برای طرفداران دنیای Star Wars مواردی آشنا محسوب می‌شوند. تریلر جدید بازی Star Wars Outlaws را در زیر مشاهده می‌کنید:

 

  

بازی جنگ ستارگان قانون شکنان در بازه زمانی بین فیلم‌های The Empire Strikes Back و Return of the Jedi جریان داشته و قانون‌شکنی به نام کی وس را دنبال می‌کند که به همراه حیوان دست‌آموزش یعنی نیکس دست به سرقت‌های بزرگ می‌زند. به این واسطه او به نقاط مختلف کهکشان و سیاره‌هایی مثل تاتوئین، کیجیمی و آکیوا سفر و با دشمنان مختلفی مواجه خواهد شد.بازی Star Wars Outlaws به لحاظ گیم پلی، در دست آثار اکشن ماجراجویی تک‌نفره قرار گرفته و از زاویه دید سوم شخص روایت خواهد شد. این محصول یوبی سافت به عنوان اولین بازی اوپن ورلد بر اساس دنیای جنگ ستارگان محسوب می‌شود. همچنین بازی جنگ ستارگان قانون شکنان دارای عناصر مخفی‌کاری بوده و امکان انتخاب از بین دیالوگ‌های مختلف وجود دارد. بازی Star Wars Outlaws در تاریخ ۹ شهریور ۱۴۰۳ (۳۰ آگوست ۲۰۲۴) روی پلتفرم‌های پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و کامپیوتر (از طریق Ubisoft Connect) منتشر خواهد شد. در کنار نسخه استاندارد، نسخه‌های گلد و آلتیمیت این اثر هم در دسترس قرار می‌گیرد که با خرید آن‌ها می‌توانید تجربه خود را سه روز زودتر از دیگران شروع کنید.

منبع : بازارمگ


background